RU UA
Допомога
Працюємо по буднях з 9:00 до 17:00 Приймаємо замовлення цілодобово

Ліхтарі та аксесуари

Знайдений 8 товар
Сортування:

В нашому інтернет-магазині військового одягу та спорядження ви знайдете ліхтарі та аксесуари на будь-який смак і гаманець. Ви можете придбати потужний акумуляторний ліхтар, який здатний освітити навіть найтемніші куточки приміщення. Однією з переваг ліхтарів на акумуляторі є можливість швидкого заряджання. Такі ліхтарики мають більший термін служби порівняно з ліхтарями на батарейках.

Існують різні типи ліхтарів, зокрема ліхтар акумуляторний світлодіодний, ліхтар акумуляторний та ліхтар кемпінговий. Акумуляторний світлодіодний ліхтар — це портативний освітлювальний прилад, що використовує світлодіоди для створення яскравого світла. Ліхтар акумуляторний світлодіодний працює від акумулятора, що забезпечує довготривалу роботу ліхтаря без необхідності заміни батарей.

Кемпінговий ліхтар — прилад, що використовується для освітлення намету, кущів або під час нічного походу в гори. Ліхтар зазвичай працює на батарейках і може мати декілька режимів світла: яскраве, приглушене або миготливе світло. Кемпінговий ліхтар може бути водонепроникним, міцним та компактним, щоб забезпечити комфорт та безпеку під час кемпінгу. Для того, щоб правильно купити ліхтар важливо враховувати індивідуальні потреби та використання, щоб забезпечити оптимальну якість освітлення.

Якщо ви хочете купити ліхтарик на акумуляторі, то рекомендується звернути увагу на відомі бренди та перевірені моделі. Також варто враховувати ті умови, в яких планується використання ліхтаря, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. Наш ліхтарик на акумуляторі дозволить забути про постійну покупку батарейок та забезпечить тривалий час роботи без заміни джерела живлення. Якщо купити ліхтарик на акумуляторі, то можна бути впевненим в високій якості та надійності нашої продукції.

Крім того, ми пропонуємо купити аксесуари для ліхтарів, такі як тримачі, зарядні пристрої та запасні акумулятори. У нашому магазині ви знайдете все необхідне, щоб зробити використання ліхтарика максимально комфортним та зручним.

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам найкращий сервіс, якісні перевірені товари за доступними цінами. Якщо у вас виникнуть запитання, наші досвідчені менеджери завжди готові допомогти вам з вибором.

Як увімкнути акумуляторний фонарик?

• перевірте рівень заряду акумулятора. Якщо рівень заряду низький, підключіть фонарик до зарядного пристрою та дочекайтеся повної зарядки. • відкрийте кришку відсіку для батареї фонарика та встановіть акумулятор всередину дотримуючись певної полярності. • закрийте кришку відсіку батареї та переконайтесь, що вона надійно зафіксована. • натисніть кнопку включення на корпусі фонарика, якщо фонарик має декілька режимів роботи, то натисніть кнопку кілька разів, щоб перемкнути режими. • після використання фонарика переконайтеся, що він вимкнений, щоб уникнути розряджання акумулятора. • перевіряйте рівень заряду акумулятора та заряджайте його у разі необхідності.

Як заряджати світлодіодний ліхтарик?

• перевірте, який тип акумулятора встановлений у вашому світлодіодному ліхтарику. Зазвичай це Li-Ion або Ni-Mh. • перевірте, чи є кабель для зарядки, що постачається в комплекті з ліхтариком. Якщо ні, то вам потрібно буде купити відповідний кабель. • підключіть кабель для зарядки до ліхтарика, а потім до джерела живлення. Зазвичай для зарядки можна використовувати USB-порт комп'ютера або спеціальний зарядний адаптер для настінної розетки. • увімкніть джерело живлення. Після цього ви повинні побачити індикатор зарядки на ліхтарику, який свідчить про те, що зарядка розпочалась. • дайте ліхтарику повністю зарядитися. Час зарядки залежить від ємності акумулятора і може зайняти від декількох годин до десятків годин. • відключіть ліхтарик від джерела живлення, коли він повністю зарядився. Не заряджайте ліхтарик занадто довго, так як це може негативно позначитися на терміні служби акумулятора. Зверніть увагу, що при зарядці ліхтарик може нагріватися. Якщо ліхтарик стає занадто гарячим, відключіть його від зарядки та зверніться за допомогою до виробника.